0

Стільці для кафе, барів, ресторанів - доставка по Україні 

Ця сторінка нашого інтернет магазину представляє стільці для кафе та ресторанів. Усі моделі стільців ретельно продумані для зручності користування за лояльними цінами. Також ви можете індивідуально замовити меблі для місць громадського харчування за власними проектами.

Важливість меблів, зокрема стільців ресторанів і кафе складно переоцінити. Адже відвідувач повинен почувати себе комфортно і розслабитися повною мірою. Це допоможе йому перейнятися духом закладу і отримати позитивні емоції. Пропоновані нами товари виготовляються на фабриці Новий Стиль, яка славиться хромованими моделями стільців. Не меншою популярністю користуються моделі Marko, Venus та Amely, які прекрасно виглядають в інтер'єрі. Подібні моделі відрізняються комфортом за помірною ціною, що радує і відвідувачів і власників закладів. Продуманий дизайн виглядає дуже привабливо і стильно. Ви можете індивідуально вибрати колір оббивки стільців, щоб отримати ідеальні варіанти для свого інтер'єру. Так само доступні різні види матеріалів каркаса - це хромований, алюмінієвий і чорний.

При виборі стільця необхідно враховувати багато нюансів, наприклад, вага. Адже стілець має бути мобільним, що часто буває на руку власникам літніх майданчиків при кафе або ресторані. Саме такі стільці виробляє фабрика Новий Стиль. Також їх перевага в простоті складання, коли їх можна легко скласти штабелями і стільці займатимуть дуже мало місця. В межах кафе або ресторану така властивість є  дуже корисню і практичною. Стілець легко додати або прибрати із стопки.


Стільці для кафе, барів і ресторанів мають бути як максимально зручні, так і практичні. Адже відвідувачі можуть випадково розлити на оббивку рідину або впустити сигарету. Якісний матеріал здатний витримати подібні навантаження і добре піддаватися чищенню. В результаті стільці можуть служити довгий час залишаючись чистими, охайними і привабливими. Поспішайте замовити вподобану модель за приємною ціною в цьому розділі нашого каталогу.

Відгуки покупців

Відгуки покупців

Стілець пластиковий Тауэр Вуд - коричневий

Заказали по 4 стула разных цветов в дополнение к диванам в кафе. Порадовало соотношение цена/качество. Гладкие буковые ножки, качественный пластик, см..

Наталья 06.09.2020
Стілець MARINO PLUS (Маріно плюс) V 1

Искал стулья для летней террасы своего кафе. Из-за частой у нас дождливой погоды надо было выбирать среди подходящих моделей. Выбрал этот стул. Металл..

Семён 05.09.2020
Стул BC-11 в экокоже V 1

Заказывали стулья ВС-11 для домашнего использования. Были приятно удивлены не только качеством изделий, но и прекрасным сочетанием золота и фактурной ..

Дмитрий 20.07.2020
Стілець Тауер А хром - жовтий

Хотелось внести в интерьер что-то оригинальное. Увидели эти стулья и они сразу понравились всей семье. Взяли всем белые, а наш папа выбрал себе оранже..

Евгения 16.07.2020
Стул BC-11 в экокоже V 1

На поиски практичных и удобных стульев для банкетного зала я потратила немало времени. Сейчас мои клиенты имеют возможность наслаждаться праздником, к..

Олеся 03.06.2020
Стілець AMELY (Амелі) BN A

Хорошие стулья, только перетяжка их будет проблематичной..

Ира 14.04.2020
Стілець ROSE XL (Троянда ХL)

Родители подарили квартиру на совершеннолетие. Подарок суперский, мне оставалось только выбрать мебель. В кухню студию хотелось какие-нибудь интересны..

Катя 12.11.2019
Стілець ARGENTO (Аргенто) C 11

Хорошие стулья, порадовало, что сделали в том же кожзаме, что и диванчики, хоть и с доплатой, в других магазинах не было такой опции...

Валентина 16.09.2019