0
Фільтри
Тип опор
Спинка
Наличие подлокотников
Высота дивана
Пуговицы на спинке

Високі барні стільці від українського виробника

Барна зона для будь-якого закладу громадського харчування це особливе місце. Відвідувач повинен почувати себе сидячи за барной стойкою максимально зручно і комфортно. Тому усі меблі мають бути якісними і добре продуманими і барні стільці грають дуже важливу роль.
В першу чергу високі барні стільці  повинні бути виготовлені  з якісних матеріалів. Металеві ніжки гарантують міцну і стійку основу, яка здатна прослужити довгий час не втрачаючи приємного зовнішнього вигляду. Саме сидіння це окремий нюанс при їх виборі. Воно має бути і практичним, і комфортним, і красивим одночасно.


Найчастіше оббивка сидіння виготовляється з міцних матеріалів, які добре переносять інтенсивну експлуатацію. Навіть якщо відвідувач випадково проллє напій, поверхня сидіння повинна легко чиститися за короткий період часу. Тому великою популярністю користується шкірзам. Він і виглядає добре, і неймовірно практичний у використанні.

Эргономічність стільця не менш важливий аспект при його виборі. Відвідувач повинен отримати максимум задоволення від напоїв і перебування в закладі. Тому барні стільці повинні розташовувати людину до відпочинку і отримання приємних емоцій. Тільки так відвідувач хотітиме повертатися в кафе або бар знову і знову. Конструкція стільця має бути максимально стійкою, а матеріал оббивки приємним на дотик. Також мати невелику вагу, щоб їх легко можна було переставити з одного місця на інше.

Приємний зовнішній вигляд барного стільця нерідко грає найважливішу роль. Адже дизайн закладу має бути підкреслений в кожній дрібниці. У каталозі нашого сайту Нові Меблі Ви можете підібрати високі барні стільці самих різних стилів і кольорових рішень. Асортимент дозволить вибрати від класичних варіантів, до максимально дизайнерських форм.

Стільці нашого виробництва завжди дуже стійкі і надійні у використанні. Ви можете окремо підібрати колір оббивки, щоб вони максимально вписалися у вибраний інтер'єр закладу. Великою популярністю користуються хромовані каркаси стільців, які завжди виглядають дуже привабливо і стильно. Також Ви можете замовити барні стільці по своїх проектах і ми прикладемо максимум зусиль, щоб Ви отримали саме те, що хотіли в найкоротші терміни. Замовляйте меблі для кафе, барів і ресторанів за кращими цінами від виробника.

Відгуки покупців

Відгуки покупців

Стул Зет

Стулья в баре заметно поизносились и я задумалась об их замене. Хотелось чего-то не совсем обычного и при этом недорого. В интернете наткнулась на это..

Карина 06.09.2020
Стілець ZETA plus (Зета плюс)

Наконец закончили с мужем ремонт в своей новой квартире. Для барной стойки решили подобрать специальные барные стулья. Поездили по магазинам и обратил..

Ксения 03.08.2020