0

Дивани для тераси, відкритих майданчиків, літніх кафе від виробника

Дивани для тераси кафе і літніх майданчиків від виробника

У всі часи будь-який заклад цінувалося не тільки кухнею, а й естетичною привабливістю інтер'єру. І дійсно, коли ми йдемо в кафе або ресторан, хочеться відчути себе справжнім аристократом. До того ж, більшість сучасних людей люблять відзначати красиві локації і ділитися цією інформацією в соцмережах. Тому оригінальна і затишна обстановка може стати вашою «візитною карткою» і залучити ще більше відвідувачів. Головне в підборі меблів врахувати зручність і комфорт, щоб ваші гості могли не просто зайти перекусити, але і приємно провести у вас весь вечір в колі друзів.


Диван для тераси або відкритих майданчиків - сучасний дизайн і сміливі рішення!

Компанія «Нова Меблі» виробляє дивани для терас і відкритих майданчиків з урахуванням особливостей даного товару:

  • лаконічний дизайн в стилі лофт або з дерев'яними елементами;
  • компактні розміри і невелику вагу для легкості перестановки;
  • матеріали, що витримують перепади температури і вологості;
  • можливість після закінчення сезону використовувати у внутрішніх залах, або компактно скласти для зберігання.

У нашому каталозі ви зможете вибрати для свого закладу меблі, які створять особливий настрій і атмосферу. Вашим відвідувача захочеться повернутися, щоб знову отримати ці емоції.

Щоб замовити диван для тераси і відкритих майданчиків, дзвоніть нам за контактним номером. Наш співробітник відповість на всі питання і при необхідності допоможе визначитися з моделлю.

img

Відгуки покупців

Відгуки покупців

Лавка Ліліан

Отличный диванчик, получила вовремя, работой компании довольна..

Марина_ Орехов 25.12.2020
Диван Токіо

Арендовал новый офис, а там мебели совсем не густо оказалось. Решил купить диван в приёмную, чтобы клиентам было удобно во время ожидания. Просмотрел ..

Евгений Борисович 04.09.2020
Диван Толедо

С возрастом заметил, что появилась необходимость дневного отдыха на работе, благо отдельный кабинет позволяет. Не очень нравилась идея покупки через и..

Петр 03.08.2020
Лавка Ліліан

Приобрел такую лавку для своего магазина меховых изделий. Индивидуально подобрал в синем цвете под интерьер магазина. На ней удобно сидеть, вес позвол..

Костя 20.07.2020
Диван Мак з каретною стяжкою

Хочу поблагодарить сотрудников компании за оперативность и профессионализм. Цена правда оказалась выше, чем мы рассчитывали. Что касается качества меб..

Лариса Николаевна 29.03.2020
Диван-лавка

Заказывали диван-лавку для создания уютной комнаты ожидания в массажном кабинете. Привлекла его стоимость и натуральность. Немного пришлось подождать,..

Тарас 14.02.2020
Диван Інді

Заказывали два дивана в офис для отдыха сотрудников. Остались доволен качеством изделий. По запросу мне сделали еще короб внутри дивана, в котором мож..

Виталина 30.06.2019
Диван Толедо

Наш небольшой офис приобрел новые краски вместе с обновлением мебели. Приобрели в этом магазине диван Толедо голубого цвета. Диванчик вместительный, у..

Наталья 14.01.2019
Диван Макінтош

Понравился этот диван своей оригинальностью, нигде больше такого не видел. Заказали с основанием такого же цвета, как наша барная стойка и перегородки..

Виктор 17.07.2018