0

Інформація по оплаті замовлення на меблі для кафе

Визначившись з вибором нашої продукції і підтвердивши замовлення, необхідно внести передоплату у розмірі 50% вартості замовлення. Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо широкий вибір способів оплати наших послуг:

Готівковий розрахунок

Як фізичні, так і юридичні особи мають можливість оплатити наші послуги за допомогою готівкових коштів в національній валюті.

Безготівковій розрахунок

Клієнту надається рахунок і оплата проводиться протягом 3 днів. Після оплати рахунку клієнта краще відсканувати і вислати нам квитанцію про оплату, щоб ми відразу могли приступити до виконання замовлення.

Накладений платіж

У цьому випадку оплата здійснюється після огляду товару у відділенні будь-транспортної компанії. Слід враховувати, що в цьому випадку стягується комісія в розмірі 2,5%.

Переказ грошових коштів на картку ПриватБанку.

Після остаточного підтвердження замовлення, Ви отримаєте СМС з реквізитами карти для оплати. Нагадуємо, що є кілька способів переказу грошових коштів на картку ПриватБанку:

Через касу банку. У будь-якому зручному відділенні ПриватБанку можна оплатити необхідну суму готівкою або через карту.

Через термінал самообслуговування. Їх досить багато по місту, і вони дозволяють здійснити оплату як готівкою, так і за допомогою банківської карти. Але слід пам'ятати, що термінали самообслуговування можуть бути від різних банків і може зніматися комісія, а також переклад займе більше часу. Крім, всі термінали самообслуговування не видають здачу.

Інтернет банкінг Приват24. Якщо у Вас є карта ПриватБанку Ви можете підключитися до системи інтернет банкінгу Приват24. А за допомогою послуги Приват24 для мобільних пристроїв Ви можете провести оплату перебуваючи де завгодно, навіть не виходячи з дому. Важливо відзначити, що при такому способі оплата проводиться буквально протягом декількох хвилин.

*Ціни на сайті вказані без урахування ПДВ.

Швидке замовлення

Вкажіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Ваш телефон: