0

Кутові дивани

Кутові і модульні дивани для кафе, ресторану, бару - на замовлення від виробника

Обираючи меблі для свого бару або кафе дуже часто власник розуміє, що простір обмежений і необхідно правильно використовувати буквально кожен сантиметр. І часто диванів традиційних форм буває недостатньо, щоб все правильно організувати. В цьому випадку хорошу службу послужать саме кутові дивани, які мають ряд переваг яскраво виділяють їх серед інших.

Головна перевага кутових диванів це те, що вони збільшують кількість посадочних місць для відвідувачів. В умовах невеликого приміщення така якість може виявитися вельми до речі. Сама конструкція таких меблів складається з кутової секції і традиційного дивана, які іноді можуть експлуатуватися і окремо. Ще один плюс це їх здатність зонувати приміщення. Так за допомогою кутових диванів можна легко розмежувати простір в ресторані або кафе, особливо якщо є висока спинка.

При виборі слід приділити особливу увагу якості. У нашому магазині Ви можете купити кутовий диван, який має конструкцію з цільного дерева. Це забезпечує надійність і тривалий термін служби. Важливий момент це оббивка. У нас Ви можете підібрати її індивідуально, наприклад, з велюру, жаккарда, шкірозамінника і т.д. Особливою популярністю користується саме замінник шкіри. Цей вид матеріалу стійко переносить інтенсивні навантаження. Навіть з урахуванням великого напливу відвідувачів за кожен день він довгий час буде зберігати гарний вигляд. Так само він відмінно чиститься, адже відвідувачі можуть перекинути блюдо або розлити напої. Тому позбутися від подібних плям буде не складно.

img
Так само вибираючи диван слід враховувати стиль закладу громадського харчування. І відповідно всі меблі повинна гармонійно в ньому виглядати. Кутові дивани повинні мати відповідну форму, колір і стилістичне спрямування. Тільки тоді кафе, бар або ресторан залишатимуть позитивні враження і в них буде хотітися повертатися. У нашому магазині Ви можете замовити кутові дивани за власними проектами. Або індивідуально підібрати різні параметри таких меблів, наприклад, матеріал оббивки і її колір, довжину посадкового місця і висоту спинки. Навіть окремо підібрати вид опор для дивана, наприклад, дерев'яні або металеві. Подібні можливості дозволять Вам вибрати саме такий кутовий диван, який ідеально підійде для закладу. При виникненні будь-яких труднощів з нашими товарами - телефонуйте за номерами, вказаними в шапці сайту.


Відгуки покупців

Відгуки покупців

Диван Комфорт кутовий

Чтобы разнообразить мебель в ресторане, решил прикупить угловые диваны. Благо места у нас достаточно, а штука удобная для больших компаний, например. ..

Никита 05.09.2020
Диван Барний з гудзиками кутовий

Реконструкция кафе привела нас к поискам новых диванов. Просмотрев очень много предложений в интернете и объехав три производства, мы остановились на ..

Алексей 15.11.2019
Диван Роккі кутовий

Замовляли дивани і пуфи цієї категорії, дуже задоволені! Хороша якість і прийнятні ціни. Особлива подяка менждеру Катрусі Тонапетян за професійне і п..

Людмила 03.08.2018
Диван Барний кутовий

Заказывала угловой диванчик на кухню. Отдельная благодарность менеджеру Екатерине - помогла подобрать расцветку ,ткань, размеры. Все прибыло в целости..

Юля Голубева 05.08.2017
Диван Роккі кутовий

Заказывали эту угловую секцию. Очень нравится. Спасибо менеджеру Катерине, которая помогла подобрать интересное сочетание тканей...

Мария 05.08.2017