0

Дивани для офісу

Офісні дивани - різні кольори на замовлення за найкращими цінами у Харкові

Офіс багатьох організацій можна вважати візитною карткою, особливо коли їх відвідують відвідувачі фірми. Тому приміщення офісу має бути ретельно продуманим і привабливим.

Цей розділ нашого інтернет магазинупропонуєофісні дивани для кабінету або приймальні. Кожна модель ретельно розроблена і відрізняється високою якістю. Ми працюємо тільки з кращими матеріалами і маємо великий досвід виготовлення офісних меблів. Тому можемо сміливо запропонувати дивани для офісів що відповідають європейським стандартам за українськими цінами.

Також Ви можете заказати дивани для офісу за своїми проектами, окремо вказуючи ті або інші параметри меблів. Це дозволить підібрати дійсно відповідні предмети інтер'єру, які ідеально впишуться в дизайн офісного приміщення.

Дивани для офісу нашого виробництва відповідають таким вимогам:

Естетична краса. Дивани для офісу часто "зустрічають" відвідувачів або ділових партнерів. Тому вони повинні виглядати дуже привабливо і приємно. Дизайн і форма дивана має бути добре продумана і доповнювати загальний стилістичний настрій офісу. Краще вибирати дивани спокійних і приємних кольорів, які не відволікатимуть увагу від роботи. Також дивани мають бути добре розраховані по посадочній довжині, щоб відвідувачі почували себе комфортно.
    Якість. Усі меблі, і дивани зокрема, мають бути виготовлені з хороших матеріалів, які забезпечать практичність і тривалий термін служби. Особливу увагу слід приділити оббивці, адже вона піддається інтенсивній експлуатації. Практичним рішенням стане шкірзам, який добре чиститься і зберігає гарний зовнішній вигляд довгий час.        
     Також слід приділити увагу каркасу і наповнювачеві. Конструкція дивана має бути надійною і міцно стояти на підлозі. Краще якщо каркас буде виготовлений з цілісного шматка дерева. Цей матеріал дуже міцний, добре піддається обробці і екологічний. Наповнювач має бути практичним, щоб диван з часом не "просів" і не втратив привабливий зовнішній вигляд.
    Мобільність. Усі офісні меблі можуть з часом переміщатися і реорганізовуватися при виникненні нових співробітників або проектів. Тому дивани для офісу повинні мати помірну вагу, щоб їх можна було легко переставити на нове місце. Найчастіше цим займаються самі співробітники і такий аспект значно спростить їм поставлене завдання.

Телефонуйте нашим менеджерам і вони допоможуть зробити правильний вибір і оформити замовлення.

Відгуки покупців

Відгуки покупців

Угловой офисный диван

Выбирал диван для приёмной в офисе. Учитывая размеры комнаты решил, что угловой диван будет удачным выбором. Друзья посоветовали эту фирму, у которой ..

Андрей 11.09.2020
Диван Лімончело

Наша IT-компания переехала в новый офис и начальство решило докупить мебели. Нашему молодому коллективу дали возможность выбрать диван в приёмную, что..

Анна 08.09.2020
Диван Офіс

Решился наконец приобрести для себя диван на работу. Как руководитель просто обязан был выбирать представительные варианты. В интернете нашёл эту моде..

Станислав Николаевич 07.09.2020
Угловой офисный диван

В связи с открытием парикмахерской пришлось искать диван для ождающих в очереди покупателей. Случайно наткнулась на этот интересный модульный диван. П..

Евгения 27.08.2020
Диван Харків

Большое спасибо сотрудникам за быструю отправку, диван был в наличии. Сегодня получила на Деливери – он превосходный! Прочный металлический каркас и б..

Лилия 29.03.2020
Диван Харків

Надежный качественный диван. Заказ получил в срок..

Андрей 06.03.2020
Диван Харків

Мне в этой модели не хватает каких-нибудь маленьких подушечек под спину..

Александра 01.03.2020
Офисный диванчик

Поставили эти офисные диванчики уже в нескольких наших клиниках для ожидания посетителей. Диваны удобные, качественно сделаны. С менеджерами компании ..

Анна 03.11.2019
Диван Офіс

Долго обсуждала с Катериной особенности этого дивана. Боялась, что по габаритам мне не влезет в приемную. Но сделали чуть меньше под наши размеры, в р..

Ольга, компания Призма Энерджи 01.12.2018
Диван Офіс

Заказали этот диван в кабинет директору, по всей видимости очень доволен. Смотрится солидно и очень удобный. Кожзам конечно взяли получше, надеюсь, пр..

Ольга 20.09.2017
Диван Харків

Любовь к минимализму пришла ко мне после посещения заграницы, которая полностью изменила мои взгляды на оформление интерьера в заведениях общественног..

Диана 31.01.2020