0

Стільниці

Стільниці від виробника в кафе, бари, ресторани

Інтер'єр приміщення кожного кафе або ресторану - це своєрідна родзинка, яка повинна подобатися відвідувачам. І кожна деталь в дизайні повинна тільки доповнювати і тонко підкреслювати загальну концепцію. І меблі це важлива складова, без якої не обійтися. Вона має бути зручною, практичною, красивою і доступною за ціною. Але іноді необхідно лише оновити її, не міняючи повністю. Для уього у  нашомуінтернет магазині ми раді запропонувати стільниці для столів.

Поверхня столу піддається великому навантаженню, адже відвідувачі і персонал постійно експлуатують її, в наслідок чого вона може втратити свій привабливий зовнішній вигляд. При цьому ніжки, особливо виготовлені з металу, можуть служити тривалий час. Тому підібрати окремо стільницю дуже зручно, що тільки економить засоби.

У нашому каталозі Ви можете підібрати стільниці різних форм, і кольорових відтінків. Наприклад, форма може бути квадратною, круглою і прямокутною. При цьому усі види можуть відрізнятися за розміром. Таким чином легко знайти ідеальне рішення для інтер'єру закладу.

Важливе питання в якості стільниці це її товщина. У нашому магазині, наприклад, є моделі завтовшки в 34 міліметри. Цього вистачає, щоб стільниці добре витримували необхідні навантаження. Також при підборі слід звертати увагу на матеріал, наприклад, в нашому асортименті Ви зможете знайти стільниці з ламінованої  ДСП. Цей матеріал також дуже практичний і має привабливий зовнішній вигляд.

Колір столу і стільниці зокрема це важливий нюанс, на який краще відразу звернути увагу. Адже вони спочатку частина задумки дизайнера і необхідно дотримуватися вибраного стилю. Темні або світлі відтінки повинні добре вписуватися в інтер'єр. Щоб відвідувач міг насолодитися обстановкою і ніщо його не відволікало від смачної їжі або напоїв.


Практичність використання стільниці так відіграє важливу роль. Адже персонал постійно прибиратиме на столі. А значить волога і побутова хімія потраплятимуть на поверхню. Також не варто виключати можливості, що відвідувач випадково переверне склянку з напоєм. Подібні навантаження стільниці нашого виробництва прекрасно витримують і служать довгий час. Якщо у Вас виникли будь-які додаткові питання пов'язані з нашими товарами телефонуйте  по телефонах менеджерів. Вони завжди проконсультують і допоможуть оформити замовлення.

Відгуки покупців

Відгуки покупців

Стільниця з фанери кругла

Долго откладывал замену столов в кафе по финансовым соображениям. Но понял, что уже пора, а с этим карантином приходиться экономить. Было принято реше..

Илья 10.09.2020
Стільниця дерев'яна

Работаю администратором в ресторане. Начальство решило обновить столы, а поскольку их основания были ещё вполне пригодны, приняли решение обновить тол..

Мария 01.06.2020
Стільниця ДСП

Как владелец кафе, прекрасно знаю насколько неаккуратны могут быть посетители и как они портят мебель. Недавно решил обновить столы в заведении. Решил..

Иван 01.03.2020